Zobrazených 1 - 5 z 5 položiek
 • 26,00 € Skladom
  Menštruačný kalíšok veľkosť A  Určený pre ženy do 30 rokov a tie, ktoré nie sú po prirodzenom pôrode. Už ste niekedy premýšľali, z čoho sú vyrobené tampóny a vložky? OrganiCup je 100% bez bielidla, lepidla, parfumu, mlieka alebo dokoncačohokoľvek, čo nepatrí do vášho tela.Najzdravšia a najekonomickejšia alternatíva ku klasickým hygienickým vložkám a...
 • Organicup veľkosť A Organicup veľkosť A
  Akciová ponuka
  22,00 € 26,00 € -4,00 € Skladom
  Znížená cena
  Menštruačný kalíšok veľkosť B Určený pre ženy nad 30 rokov a tie ktoré sú po pôrode. Už ste niekedy premýšľali, z čoho sú vyrobené tampóny a vložky? OrganiCup je 100% bez bielidla, lepidla, parfumu, mlieka alebo dokoncačohokoľvek, čo nepatrí do vášho tela.Najzdravšia a najekonomickejšia alternatíva ku klasickým hygienickým vložkám a tampónom.
 • 5,50 € Skladom
  Organické utierky Pri čistení menštruačného kalíška bez prístupu čistej vody a na dezinfekciu kalíška medzi periódami. Obsahuje 10 utierok. 
 • 21,90 € Vypredané
  Vypredané
  celokovový holiaci strojček  Celokovový klasický holiaci strojček z nehrdzavejúcej ocele - odolný, atraktívny a bez plastov! Vhodný pre všetky vaše potreby na holenie (muži a ženy, smerom od hlavy až ku päte). Náhradná žiletka v balíčku. Balený v jutovom vrecúšku.
 • 6,90 € Skladom
  Intímny a sprchový gél 2v1 OrganiWash je jemný 2v1 čistiaci gél, ideálny pre vyčistenie menštruačných kalíškov, ale aj ako sprchový, či intímny gél.  Jeho pH vo výške 3,5 zodpovedá citlivej intímnej flóre a zaisťuje vďaka obsahujúcej mliečnej kyseline jej optimálnu rovnováhu. Prípravok neobsahuje žiadne umelé vône a je vegánsky.
Zobrazených 1 - 5 z 5 položiek

Menu